משרד חכם

לעתים קרובות מידי, הפעילות השוטפת במשרד נתקלת באתגרים בהיבט של תפעול מערכות החשמל השונות-מאור, מיזוג האוויר במשרד ובחדר הישיבות, הקרנת מצגות ועוד. לא תמיד יש מי שיודע איך להפעיל את המקרן והסטרימר, או כשצצה ישיבה מפתיעה דווקא כשחדר הישיבות אינו בשימוש כבר מספר ימים.

הפתרון המושלם לניהול המערכות, הן מקומי והן מרחוק ובצורה נוחה, הינו מערכת משרד חכם, אשר הופכת כל חדר ישיבות רגיל לחדר ישיבות חכם, חדשני ומתקדם.

מה ניתן לעשות באמצעות מערכת המשרד החכם?

מערכת משרד חכם מאפשרת שליטה מלאה ומרוכזת על כל המכשירים החשמליים הטכנולוגיים בחדר הישיבות, וילונות חשמליים, התאורה ,מיזוג, מערכת האודיו והוידאו, והכל מפנל חכם מרכזי ו/או מאפליקציה סלולרית. אפשר ומומלץ להרחיב את מערכת "משרד חכם " למשרד כולו, ולהתחיל לשלוט ולנטר את פעולת מיזוג האוויר והתאורה, על מנת לחסוך בצריכת האנרגיה.

המערכות החכמות של 'המשרד החכם' מאפשרות לשלוט בתאורה ובטמפרטורת החדר באופן אוטומטי על ידי חיישן תנועה חכם, המדליק את התאורה והמיזוג רק בעת זיהוי כניסת אנשים לחדר.

ניתן גם להגדיר מראש את הפעלת התאורה והמיזוג לפי שעות פעילות המשרד, כך שיופעלו באופן אוטומטי לחלוטין. פעולות אלו מייעלות וחוסכות בהוצאות האנרגיה, התפעול והתחזוקה.

מאפיינים יעילים נוספים של מערכת 'משרד חכם' הם הפעלה של חיישני הצפה המזהים רטיבות, סוגרים באופן מיידי את הברז הראשי וקוראים לאיש התחזוקה, הפעלת מערכת האזעקה בסוף היום, לרבות סגירת תריסים, מזגנים, אורות, מערוכת שמע ומחשבים.

לכן, כאשר באים לשפץ משרד או כשמקימים משרד חדש עבורכם או עבור לקוח, כדאי להציע ולהתעקש על התקנת מערכת משרד חכם שתשפר את יכולת הבקרה והשליטה על המשרד, את צריכת האנרגיה ואת היעילות של עובדי המשרד.